V420LS20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LS20A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V420LS20A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V420LS20A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V420LS20A
Tau Wae V420LS20A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4266 pcs Pepa Raraunga V420LS20A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 560V Maximum AC Volts 420V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 90J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz