V420LC10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LC10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V420LC10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V420LC10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V420LC10P
Tau Wae V420LC10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 264063 pcs Pepa Raraunga V420LC10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 560V Maximum AC Volts 420V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 55J Whakaahuatanga Taipitopito 680V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 20pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V420LC20CP
V420LC20CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 133391 pcs
Tikiake: V420LC20CP.pdf
RFQ
V420LC20APX2855
V420LC20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 193945 pcs
Tikiake:
RFQ
V420LC10PX2855
V420LC10PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 2.5KA DISC 10MM