V420LA7P
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V420LA7P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V420LA7P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V420LA7P
Tau Wae V420LA7P Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 404116 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 612V Varistor Voltage (Max) 680V
Raupapa LA RoHS Tūnga Bulk
Ko te poari Disc 7mm Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Ports 560VDC
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420VAC Maximum AC Volts 30J
Waehanga Kaihanga V420LA7P Energy 1.2kA
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM I teie nei - Te tere 748V
Capacitance @ Frequency 55pF @ 1MHz