V385LU40CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LU40CPX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LU40CPX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V385LU40CPX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LU40CPX2855
Tau Wae V385LU40CPX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118728 pcs Pepa Raraunga V385LU40CPX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 370J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz