V385LU40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LU40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LU40BP
Tau Wae V385LU40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129574 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 160J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V385LU40BPX10
V385LU40BPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 6.5KA DISC 20MM