V385LT10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LT10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LT10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V385LT10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LT10P
Tau Wae V385LT10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330858 pcs Pepa Raraunga V385LT10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 51J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 160pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V385LT10
V385LT10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 5201 pcs
Tikiake: V385LT10.pdf
RFQ
V385LT10PX2855
V385LT10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse