V385LT10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V385LT10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V385LT10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V385LT10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V385LT10
Tau Wae V385LT10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5201 pcs Pepa Raraunga V385LT10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 51J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 160pF @ 1MHz