V36ZA80P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V36ZA80P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V36ZA80P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V36ZA80P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V36ZA80P
Tau Wae V36ZA80P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163007 pcs Pepa Raraunga V36ZA80P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 36V Varistor Voltage (Min) 32.4V
Varistor Voltage (Max) 39.6V Raupapa ZA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3082
V36ZA80P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 28V
Maximum AC Volts 23V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 160J
Whakaahuatanga Taipitopito 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 2kA
Capacitance @ Frequency 12000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V36ZA80PX1347
V36ZA80PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM