V36SE3R315NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
V36SE3R315NRFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V36SE3R315NRFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: V36SE3R315NRFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V36SE3R315NRFA
Tau Wae V36SE3R315NRFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4264 pcs Pepa Raraunga V36SE3R315NRFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.4mm)
Raupapa Delphi V36SE Mana (Watts) 50W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/16 Brick
Ētahi Ingoa 941-1029 Tae Mahi -40°C ~ 118°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 90.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 15A