V360RA16
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V360RA16
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 4.5KA ENCASED
Ngā Rauemi: V360RA16.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V360RA16
Tau Wae V360RA16 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 4.5KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22439 pcs Pepa Raraunga V360RA16.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa RA
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Box
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Energy 70J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 550pF @ 1MHz