V360CH8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V360CH8T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V360CH8T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 250A 2SMD
Ngā Rauemi: V360CH8T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V360CH8T
Tau Wae V360CH8T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 250A 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101077 pcs Pepa Raraunga V360CH8T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa CH
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa F3464TR
V360CH8T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 6.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead I teie nei - Te tere 250A
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz