V330MT5B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V330MT5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V330MT5B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V330MT5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V330MT5B
Tau Wae V330MT5B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186792 pcs Pepa Raraunga V330MT5B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa MT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-83A Axial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 274V Maximum AC Volts 200V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 1.1J Whakaahuatanga Taipitopito 330V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 14pF @ 1MHz