V330MA2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V330MA2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V330MA2A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V330MA2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V330MA2A
Tau Wae V330MA2A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174987 pcs Pepa Raraunga V330MA2A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 280V
Varistor Voltage (Max) 380V Raupapa MA
Packaging Bulk Paa / Case SOD-83A Axial
Ētahi Ingoa F2301
V330MA2A-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 257V
Maximum AC Volts 188V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 330V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial I teie nei - Te tere 100A
Capacitance @ Frequency 14pF @ 1MHz