V320LA40CPX810
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA40CPX810 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LA40CPX810
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LA40CPX810
Tau Wae V320LA40CPX810 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 501V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92479 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 501V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 540V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 345J
Whakaahuatanga Taipitopito 501V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz