V320LA40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V320LA40CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V320LA40CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V320LA40CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V320LA40CP
Tau Wae V320LA40CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157555 pcs Pepa Raraunga V320LA40CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 462V
Varistor Voltage (Max) 558V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3768
V320LA40CP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 345J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz