V300LA4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LA4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V300LA4P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LA4P
Tau Wae V300LA4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421550 pcs Pepa Raraunga V300LA4P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F3010
V300LA4P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 405V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 25J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300LC20AP
V300LC20AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 220914 pcs
Tikiake: V300LC20AP.pdf
RFQ
V300LC10CP
V300LC10CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 184316 pcs
Tikiake: V300LC10CP.pdf
RFQ
V300LA4PX2855
V300LA4PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM