V300LA40C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA40C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V300LA40C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V300LA40C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V300LA40C
Tau Wae V300LA40C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5710 pcs Pepa Raraunga V300LA40C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 300V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 335J Whakaahuatanga Taipitopito 470V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V300LA40CX745
V300LA40CX745
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 5395 pcs
Tikiake: V300LA40CX745.pdf
RFQ
V300LA4
V300LA4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4579 pcs
Tikiake: V300LA4.pdf
RFQ
V300LA40CPX10
V300LA40CPX10