V275PA40C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275PA40C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 6.5KA BASE MOUNT
Ngā Rauemi: V275PA40C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275PA40C
Tau Wae V275PA40C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 6.5KA BASE MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4103 pcs Pepa Raraunga V275PA40C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 389V
Varistor Voltage (Max) 453V Raupapa PA
Packaging - Paa / Case Base Mount
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Base Mount I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LU40CPX10
V275LU40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 120916 pcs
Tikiake: V275LU40CPX10.pdf
RFQ
V27CH8
V27CH8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 100A 2SMD