V275LU40CPX680
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LU40CPX680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LU40CPX680
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 421V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V275LU40CPX680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LU40CPX680
Tau Wae V275LU40CPX680 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 421V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83591 pcs Pepa Raraunga V275LU40CPX680.pdf
Varistor Voltage (Typ) 421V Varistor Voltage (Min) 389V
Varistor Voltage (Max) 453V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 320J
Whakaahuatanga Taipitopito 421V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275PA40C
V275PA40C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 6.5KA BASE MOUNT
I roto i te taonga: 4103 pcs
Tikiake: V275PA40C.pdf
RFQ
V275LU40CP
V275LU40CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM