V275LT4P
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V275LT4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LT4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LT4P
Tau Wae V275LT4P Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 571022 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 387V Varistor Voltage (Max) 430V
Raupapa LT RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari Disc 7mm Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Ports 369VDC
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 275VAC Maximum AC Volts 23J
Waehanga Kaihanga V275LT4P Energy 1.2kA
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM I teie nei - Te tere 473V
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LU10P
V275LU10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 339420 pcs
Tikiake: V275LU10P.pdf
RFQ
V275LT4P
V275LT4P
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM