V275LT40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT40CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V275LT40CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V275LT40CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V275LT40CP
Tau Wae V275LT40CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128991 pcs Pepa Raraunga V275LT40CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 320J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V275LT40BP
V275LT40BP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 180621 pcs
Tikiake: V275LT40BP.pdf
RFQ
V275LT4P
V275LT4P
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 571022 pcs
Tikiake:
RFQ
V275LT40CPX680
V275LT40CPX680
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 421V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V275LT40CPX680.pdf
V275LT40BPX2855
V275LT40BPX2855
Tikiake:
V275LT40CPX2855
V275LT40CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Tikiake: V275LT40CPX2855.pdf
V275LT40CPX10
V275LT40CPX10