V271HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V271HG34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V271HG34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V271HG34
Tau Wae V271HG34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9942 pcs Pepa Raraunga V271HG34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa HG34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 370V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 400J Whakaahuatanga Taipitopito 430V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 4500pF @ 1MHz