V271HF34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V271HF34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V271HF34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V271HF34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V271HF34
Tau Wae V271HF34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10275 pcs Pepa Raraunga V271HF34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa HF34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Tabs
Ētahi Ingoa F5391
V271HF34-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 370V
Maximum AC Volts 275V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 400J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Tabs I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 4500pF @ 1MHz