V270MT4B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V270MT4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V270MT4B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V270MT4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V270MT4B
Tau Wae V270MT4B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204898 pcs Pepa Raraunga V270MT4B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa MT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-83A Axial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 235V Maximum AC Volts 171V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 1.0J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 17pF @ 1MHz