V270MA4B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V270MA4B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V270MA4B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi: V270MA4B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V270MA4B
Tau Wae V270MA4B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138436 pcs Pepa Raraunga V270MA4B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa MA
Packaging Bulk Paa / Case SOD-83A Axial
Ētahi Ingoa F2300
V270MA4B-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 235V
Maximum AC Volts 171V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial I teie nei - Te tere 100A
Capacitance @ Frequency 17pF @ 1MHz