V25S175P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S175P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V25S175P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 22KA RADIAL
Ngā Rauemi: V25S175P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V25S175P
Tau Wae V25S175P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 22KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71628 pcs Pepa Raraunga V25S175P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa UltraMOV™ 25S
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa F5386
V25S175P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 315J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial I teie nei - Te tere 22kA
Capacitance @ Frequency 2550pF @ 1MHz