V25S140P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V25S140P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V25S140P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 22KA RADIAL
Ngā Rauemi: V25S140P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V25S140P
Tau Wae V25S140P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 22KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101797 pcs Pepa Raraunga V25S140P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa UltraMOV™ 25S
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa F3497 Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 180V
Maximum AC Volts 140V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 285J
Whakaahuatanga Taipitopito 220V 22kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial I teie nei - Te tere 22kA
Capacitance @ Frequency 3500pF @ 1MHz