V250LU40CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LU40CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V250LU40CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V250LU40CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V250LU40CP
Tau Wae V250LU40CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130326 pcs Pepa Raraunga V250LU40CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 300J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V250LU40AP
V250LU40AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 166802 pcs
Tikiake: V250LU40AP.pdf
RFQ
V250LU40CPX10
V250LU40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM