V250LU40BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V250LU40BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V250LU40BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V250LU40BP
Tau Wae V250LU40BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 177212 pcs Pepa Raraunga V250LU40BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 383.5V Varistor Voltage (Min) 354V
Varistor Voltage (Max) 413V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 330V Maximum AC Volts 250V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 130J Whakaahuatanga Taipitopito 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V250LU40CPX2855
V250LU40CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 120349 pcs
Tikiake: V250LU40CPX2855.pdf
RFQ
V250LU40CPX620
V250LU40CPX620
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 383.5V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 81100 pcs
Tikiake: V250LU40CPX620.pdf
RFQ
V250LU40BPX10
V250LU40BPX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM