V230LU40CPX570
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LU40CPX570 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LU40CPX570
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 354V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V230LU40CPX570.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LU40CPX570
Tau Wae V230LU40CPX570 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 354V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84437 pcs Pepa Raraunga V230LU40CPX570.pdf
Varistor Voltage (Typ) 354V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 384V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 280J
Whakaahuatanga Taipitopito 354V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LU40CP
V230LU40CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM