V230LU40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LU40APX10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V230LU40APX10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LU40APX10
Tau Wae V230LU40APX10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169034 pcs Pepa Raraunga V230LU40APX10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 122J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 1100pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LU4P
V230LU4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 476522 pcs
Tikiake: V230LU4P.pdf
RFQ
V230LU40AP
V230LU40AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM