V230LS20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LS20APX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V230LS20APX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LS20APX2855
Tau Wae V230LS20APX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216440 pcs Pepa Raraunga V230LS20APX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 70J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 550pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LS20A
V230LS20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5715 pcs
Tikiake: V230LS20A.pdf
RFQ
V230LS10PX2855
V230LS10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 275575 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LS10CP
V230LS10CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V230LS10CP.pdf
V230LS20AP
V230LS20AP