V230LS10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LS10CPX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LS10CPX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V230LS10CPX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LS10CPX2855
Tau Wae V230LS10CPX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134474 pcs Pepa Raraunga V230LS10CPX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 60J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LS10CP
V230LS10CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 150097 pcs
Tikiake: V230LS10CP.pdf
RFQ
V230LC4PX2855
V230LC4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 432578 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LS10PX2855
V230LS10PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Tikiake:
V230LS10
V230LS10