V230LC20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LC20CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LC20CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LC20CP
Tau Wae V230LC20CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140928 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 125J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 550pF @ 1MHz