V230LC10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LC10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LC10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V230LC10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LC10P
Tau Wae V230LC10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 323075 pcs Pepa Raraunga V230LC10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 35J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LA4PX2855
V230LA4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 346963 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LA40CPX10
V230LA40CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 100306 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LC10
V230LC10
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Tikiake: V230LC10.pdf
V230LC10PX2855
V230LC10PX2855