V230LA40AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA40AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LA40AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V230LA40AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LA40AP
Tau Wae V230LA40AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169499 pcs Pepa Raraunga V230LA40AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F5378
V230LA40AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 122J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1100pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LA40C
V230LA40C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4047 pcs
Tikiake: V230LA40C.pdf
RFQ
V230LA4
V230LA4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 4994 pcs
Tikiake: V230LA4.pdf
RFQ
V230LA20CP
V230LA20CP
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V230LA20CP.pdf
V230LA40APX10
V230LA40APX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake:
V230LA40CP
V230LA40CP
Tikiake: V230LA40CP.pdf
V230LA40CPX10
V230LA40CPX10
Tikiake:
V230LA40A
V230LA40A
Tikiake: V230LA40A.pdf
V230LA40CPX2855
V230LA40CPX2855
Tikiake: V230LA40CPX2855.pdf
V230LA20CPX2855
V230LA20CPX2855
Tikiake: V230LA20CPX2855.pdf
V230LA40APX2855
V230LA40APX2855
V230LA20APX2855
V230LA20APX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 4.5KA DISC 14MM
V230LA20C
V230LA20C
Tikiake: V230LA20C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel