V230LA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LA20C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V230LA20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V230LA20C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V230LA20C
Tau Wae V230LA20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4101 pcs Pepa Raraunga V230LA20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 125J Whakaahuatanga Taipitopito 360V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V230LA40APX10
V230LA40APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 180826 pcs
Tikiake:
RFQ
V230LA20CPX2855
V230LA20CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 130058 pcs
Tikiake: V230LA20CPX2855.pdf
RFQ
V230LA20CP
V230LA20CP