V20H625PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H625PL2B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V20H625PL2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H625PL2B
Tau Wae V20H625PL2B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 71148 pcs Pepa Raraunga V20H625PL2B.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H625PL2T
V20H625PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 80356 pcs
Tikiake: V20H625PL2T.pdf
RFQ
V20H75P
V20H75P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 106706 pcs
Tikiake: V20H75P.pdf
RFQ
V20H625P
V20H625P
Whakaahuatanga: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM