V20H625P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20H625P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20H625P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20H625P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20H625P
Tau Wae V20H625P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72883 pcs Pepa Raraunga V20H625P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F7795 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 490J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20H625PL1T
V20H625PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F