V20E510PL2T1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20E510PL2T1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20E510PL2T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20E510PL2T1
Tau Wae V20E510PL2T1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127209 pcs Pepa Raraunga V20E510PL2T1.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 670V Maximum AC Volts 510V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 365J Whakaahuatanga Taipitopito 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz