V20E510P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E510P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V20E510P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V20E510P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V20E510P
Tau Wae V20E510P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134292 pcs Pepa Raraunga V20E510P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3449
V20E510P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 670V
Maximum AC Volts 510V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 365J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V20E510L2B7
V20E510L2B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 4493 pcs
Tikiake: V20E510L2B7.pdf
RFQ
V20E510L1B7
V20E510L1B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4497 pcs
Tikiake: V20E510L1B7.pdf
RFQ
V20E510PL1B7
V20E510PL1B7
Tikiake: V20E510PL1B7.pdf
V20E510PL2B1
V20E510PL2B1
Tikiake: V20E510PL2B1.pdf
V20E510PL1T
V20E510PL1T
Tikiake: V20E510PL1T.pdf
V20E510AUTO2T
V20E510AUTO2T
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V20E510AUTO2T.pdf
V20E510L2T7
V20E510L2T7
Tikiake: V20E510L2T7.pdf
V20E510PL2B7
V20E510PL2B7
Tikiake: V20E510PL2B7.pdf
V20E510L2T1
V20E510L2T1
Tikiake: V20E510L2T1.pdf
V20E510PL2T1
V20E510PL2T1
Tikiake: V20E510PL2T1.pdf
V20E510L1T
V20E510L1T
Tikiake: V20E510L1T.pdf
V20E510PL1T7
V20E510PL1T7
Tikiake: V20E510PL1T7.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel