V18MLN41206WT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLN41206WT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLN41206WT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 30A 1206
Ngā Rauemi: V18MLN41206WT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLN41206WT
Tau Wae V18MLN41206WT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 30A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200979 pcs Pepa Raraunga V18MLN41206WT.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLN
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F11664DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.10J
Whakaahuatanga Taipitopito 25V 30A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 30A
Capacitance @ Frequency 75pF @ 1MHz