V18MLN41206LWT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLN41206LWT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR TVS ARRAY 18V SMD 1206
Ngā Rauemi: V18MLN41206LWT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLN41206LWT
Tau Wae V18MLN41206LWT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR TVS ARRAY 18V SMD 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179577 pcs Pepa Raraunga V18MLN41206LWT.pdf
Varistor Voltage (Min) 25V Varistor Voltage (Max) 35V
Raupapa MLN Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.05J Whakaahuatanga Taipitopito 30A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 30A