V18MLE1206NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE1206NT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLE1206NT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 1206
Ngā Rauemi: V18MLE1206NT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLE1206NT
Tau Wae V18MLE1206NT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132708 pcs Pepa Raraunga V18MLE1206NT.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Capacitance @ Frequency 1700pF @ 1MHz