V18MLE1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE1206NH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLE1206NH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 1206
Ngā Rauemi: V18MLE1206NH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLE1206NH
Tau Wae V18MLE1206NH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130844 pcs Pepa Raraunga V18MLE1206NH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F3835TR
V18MLE1206NH-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
Capacitance @ Frequency 1700pF @ 1MHz