V18MLE0603NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0603NH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLE0603NH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 0603
Ngā Rauemi: V18MLE0603NH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLE0603NH
Tau Wae V18MLE0603NH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 272616 pcs Pepa Raraunga V18MLE0603NH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLE
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa F3832DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 18V
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Capacitance @ Frequency 125pF @ 1MHz