V18MLE0603LT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0603LT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLE0603LT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 0603
Ngā Rauemi: V18MLE0603LT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLE0603LT
Tau Wae V18MLE0603LT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 399650 pcs Pepa Raraunga V18MLE0603LT.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLE
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz