V18MLA1206T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA1206T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLA1206T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 150A 1206
Ngā Rauemi: 1.V18MLA1206T.pdf2.V18MLA1206T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLA1206T
Tau Wae V18MLA1206T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 150A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132816 pcs Pepa Raraunga 1.V18MLA1206T.pdf2.V18MLA1206T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.40J Whakaahuatanga Taipitopito 25V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 150A Capacitance @ Frequency 1270pF @ 1MHz