V18MLA0805WH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0805WH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V18MLA0805WH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 25V 120A 0805
Ngā Rauemi: 1.V18MLA0805WH.pdf2.V18MLA0805WH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V18MLA0805WH
Tau Wae V18MLA0805WH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 25V 120A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4851 pcs Pepa Raraunga 1.V18MLA0805WH.pdf2.V18MLA0805WH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22V
Varistor Voltage (Max) 28V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 14V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.30J
Whakaahuatanga Taipitopito 25V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) I teie nei - Te tere 120A
Capacitance @ Frequency 520pF @ 1MHz