V175LC20CPX425
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LC20CPX425 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LC20CPX425
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V175LC20CPX425.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LC20CPX425
Tau Wae V175LC20CPX425 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98540 pcs Pepa Raraunga V175LC20CPX425.pdf
Varistor Voltage (Typ) 266V Varistor Voltage (Min) 247V
Varistor Voltage (Max) 285V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 220J
Whakaahuatanga Taipitopito 266V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz